SGE-245-0-1200L 01250C-01250C
5S-SGE-245-0-1200L 01250C-01250C
SGE-245-0-1200L 01250C-01250C
SGE-245-0-1200L 01250C-01250C
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated